PVC ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

PVC Zemin Kaplama

PVC zemin kaplama sahip olduğu özellikler sebebiyle 81 ilimizden yoğun olarak tercih edilen kaliteli ve güvenilir zemin kaplamalarıdır. Pratik bir şekilde uygulanan bu zemin kaplamaları ayrıca geçmiş yıllara oranla bugün daha cazip ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden uygulanıyor.

Özellikle maksimum dayanıklılığa sahip olan PVC zemin kaplaması bu nedenle pek çok kurumsal işletmeler, konutlar tarafından tercih ediliyor. Kimyasal maddelere karşı son derece dirençli olan bu zemin kaplama modeli PVC yani doğal bir özelliği bulunmayan kaliteli sentetik bir plastik maddeden özel olarak üretiliyor. Homojen bir yapıya sahip olan PVC zemin kaplamaları pek çok eğitim ve sağlık merkezlerinde, eğlence merkezlerinde de yoğun olarak tercih ediliyor.

Homojen PVC Zemin Kaplama

Homojen PVC zemin kaplama farklı bir işleyişe sahip olan özel zemin kaplamasıdır. Bu zemin kaplama türü genellikle 2 milimetre kalınlığa sahip olup, katmanlı rulo tarzından üretiliyor. Dolaysıyla Homojen PVC zemin kaplaması pek çok zemin kaplama türlerinden daha modern bir dizayna sahiptir.

Heterojen PVC Zemin Kaplama

Heterojen PVC zemin kaplama zeminlerin daha güzel bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Beklentilere kusursuz bir şekilde çözümler sunan Heterojen PVC zemin kaplaması zeminlerin daha sağlam olmasını sağlıyor. Profesyonel zemin kaplama türlerinden olan Heterojen PVC zemin kaplaması pozitif bir ortam oluşmasına yardımcı oluyor.

Akustik PVC Zemin Kaplama

Akustik PVC zemin kaplama en çok tercih edilen PVC zemin kaplamalarından biridir. Akustik PVC zemin kaplamasında kolayca kirlenme, kırılma, çatlama gibi sorunlar söz konusu değildir. Bu zemin kaplaması profesyonel firmalar tarafından da tavsiye ediliyor.

Anti-Statik PVC Zemin Kaplama

Anti-statik PVC zemin kaplama içeriğinde herhangi zarar verici kimyasal öğelerin yer almadığı, şık bir PVC zemin kaplamasıdır. Statik özelliğe sahip olan bu zemin kaplaması %garantili olarak uygulanıyor. Bu neden zeminlerinizin daha güzel ve estetikli görünmesi açısından Anti-statik PVC zemin kaplamasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Spor PVC Zemin Kaplama

Spor PVC zemin kaplama isminden de anlaşılacağı üzere sadece spor komplekslerine özgü olarak üretilen zemin kaplamalarıdır. Spor salonlarının özelliklerine göre farklı renk seçeneklerinden üretilebiliyor. Spor PVC zemin kaplaması basketbol, hentbol, tenis ve daha birçok farklı spor sahaları üzerinden tercih ediliyor.

Lüks Vinil Karo-Lot Zemin Kaplama

Lüks vinil karo-lot zemin kaplama en gözde PVC zemin kaplamalarından biridir. Lüks dizayna sahip olduğundan özellikle ultra lüks konutlar ve işletmeler üzerinden tercih ediliyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.