Akrilik Zemin Ürün Çeşitleri

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik zemin kaplama son derece hijyenik olup, onarım ve bakımları pratik bir şekilde gerçekleştirilen kaliteli bir zemin kaplama türüdür. Birçok özellikleriyle dikkat çeken akrilik zemin kaplama bu nedenle kurumsal firmalar ve konutlar tarafından tercih ediliyor. Akrilik dizayna sahip olan zemin kaplama %100 garanti kapsamında uygulanıyor. Bu bakımdan pek çok zemin kaplama türlerine oranla daha uzun ömürlüdür. Akrilik zemin kaplaması beklentilere kusursuz bir şekilde çözüm üretiyor. Kolayca kirlenmesi söz konusu olmadığı gibi zeminlerin maksimum estetikli ve şık bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Elastik dizayna sahip olduğundan kolayca kırılması, çatlaması söz konusu değildir. Akrilik zemin kaplaması kaymaz özelliğe sahiptir. Akrilik Coshion Sistem Akrilik Coshion sistem her şartlarda, kapalı ve açık alanlarda güvenle uygulanabilen zemin kaplama türüdür. Akrilik zemin kaplamalar arasında en çok tercih edilen zemin kaplama modelidir. Akrilik Coshion sistemde kötü koku, alanda negatif bir hava oluşturma gibi olumsuzluklar söz konusu değildir.

Modern bir dizayna sahip olduğundan uygulandığı alanların modern bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Akrilik zemin kaplamaları daha çok spor alanlarında uygulanıyor. Basketbol, hentbol, tenis ve daha birçok değişik spor kompleksleri zeminlerinde akrilik Coshion sisteme rastlanabiliyor. Bu zemin kaplamaları ortalama olarak 2 ila 3 milimetre aralığında kalınlığa sahiptir. Bu bakımdan son derece dirençli zemin kaplamasıdır. Akrilik Standart Sistem Akrilik standart sistem isminden de anlaşılacağı üzere standart bir dizayna sahiptir. Kolayca uygulandığından zaman tasarrufu sağlıyor. Akrilik standart sistemde uzun yıllar boyunca performansını sürdürüyor. Tüm akrilik zemin kaplamaları toplamda 5 farklı kademe üzerinden özel olarak hazırlanıyor. Firmaların talepleri doğrultusunda ayrıca pek çok farklı renk tonlarından da hazırlanabiliyor. Akrilik standart sistemde sorunlar meydana gelmesi söz konusu değildir.

Tüm akrilik zemin kaplamaları firma uzman kadrosu tarafından hazırlandıktan sonra ilgili alanda uygulanıyor. 81 ilden de yoğun olarak tercih edilen akrilik zemin kaplama standart sistemin en temel özelliklerinden biri de dakikalar içerisinde uygulanmasıdır. Akrilik standart zemin uygulamaları pek çok zemin kaplamalarından farklı olarak her özellikteki zeminlere uygulanabiliyor. Geçici projelerde de bu zemin kaplamalara rastlanabiliyor. Akrilik zemin kaplamalar ayrıca kimyasal ürünlere karşı son derece dirençlidir. Bu bakımdan kimyasal maddelerin yer aldığı alanlarda da uygulanabiliyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.