Kaliteli yer döşemesi olan akustik PVC zemin kaplama bu nedenle 81 ilimizden pek çok farklı alanlar üzerinden tercih ediliyor. Yüksek kalite ve direnç özelliğine sahip olan akustik PVC yer döşemesi uzun ömürlüdür. Bu nedenle kurumsal işletmelere maliyet açısından tasarruf imkânı sunar. Akustik PVC zemin kaplamaları birçok özellikleri sebebiyle sıradan yer döşemelerinden oldukça farklıdır. Kaliteli ve şık dizaynıyla müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Bunun haricinde geçmiş yıllara oranla bugün daha cazip fiyat tarifesi üzerinden uygulanıyor. Profesyonel zemin kaplaması olan akustik PVC zemin kaplamalarında küflenme, kolayca çatlama ve kırılma gibi durumlar görülmez. Son derece modern ve estetikli bir yapıya sahiptir.

Akustik PVC Zemin Kaplamaları Neden Tercih Ediliyor?

Zemin kaplamalarının müşteri memnuniyetini kusursuz bir şekilde sağlaması gerekiyor. Kalitesiz bir şekilde uygulanan yer döşemelerinden istenilen başarılar elde edilmez. Dolaysıyla akustik PVC zemin kaplama türünde bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Akustik PVC zemin kaplaması beklentilere kusursuz bir şekilde çözümler üretir.

Alışveriş merkezlerinde, eğitim ve sağlık merkezlerinde, büro ve ofis tarzı mekânlarda akustik PVC zemin kaplamalarına rastlanabiliyor. Akustik PVC zemin kaplamaları kaymaz, renk tonunda değişim meydana gelmez. Bunun dışında şiddetli darbelere karşı maksimum düzeyde direnç gösterir.

Akustik PVC Zemin Kaplamalarının Özellikleri

Geniş özelliklere sahip olan akustik PVC zemin kaplama rulo tarzına sahip olup daha çok karo biçiminden uygulanıyor. Genellikle 2 ila 4 mm kalınlığa sahip olan bu güvenilir yer döşemesi zeminden ısıtmaya son derece uygundur. Bunun haricinde olası yüksek ısılara karşı da son derece dayanıklıdır. Akustik PVC zemin kaplamaları yanmaz özelliğe sahiptir. Bu nedenle olası yangınlara karşı uzun süreli olarak direnç gösterebiliyor. Akustik PVC zemin kaplamasının en önemli özelliklerinden biri de son derece hijyenik olmasıdır.

Akustik PVC Zemin Kaplamasının Avantajları

Akustik yapıya sahip olan PVC zemin kaplaması birçok avantajlar sunuyor. Uygun fiyat tarifesinden uygulanması sebebiyle hem bireysel ve hem de kurumsal işletmelerin daha düşük bir maliyet sunmasını sağlıyor. Akustik PVC zemin kaplamalarının en önemli avantajlarından biri de pek çok alanda uygulanabilmesidir. Pek çok zemin döşemeleri kısıtlı alandan uygulanabiliyor. Fakat akustik PVC zemin kaplamaları her ölçekten iç mekânlarda uygulanabiliyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Belgeler