Kaliteli bir yer döşemesi olan anti-statik PVC zemin kaplama doğrudan fertlerin bünyesinde çeşitli nedenler sonucunda meydana gelen statik yani negatif enerjinin pratik bir şekilde toprağa iletilmesinde işlev gören profesyonel ve yan etkisiz zemin kaplamasıdır. Bu özelliği sebebiyle anti-statik PVC zemin kaplama birçok yer döşemelerinden farklı bir işleve sahiptir. Pratik bir şekilde uygulanan zemin kaplama %100 garantili neticeler sunar. Bunun haricinde yüksek direnç ve performansa sahiptir. Bu nedenle anti-statik PVC yer döşemesi pek çok kurumsal işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Anti-Statik PVC Zemin Kaplama Nedir?

Anti-statik PVC zemin kaplama elektriksel oranları bulunan yarı iletken sistemlerdir. Negatif enerjinin hızlı bir şekilde emilerek fertlerin gün boyu daha pozitif bir ruh haline sahip olmasını sağlıyor. Anti-statik PVC zemin kaplaması özellikle parlayıcı ve patlayıcı statik elektrikli ortamlarda, sağlık merkezlerinde, eğitim merkezlerinde, elektrik ve elektronik ortamlarda yoğun olarak uygulanıyor. Beklentilere kusursuz bir şekilde çözümler üreten anti-statik PVC yer döşemesi son derece hijyeniktir. Kolay bir şekilde uygulandığından firmaların zaman kaybına maruz kalması söz konusu değildir.

Anti-Statik PVC Zemin Kaplaması Neden Tercih Ediliyor?

Ortamlarda çeşitli nedenler sonucunda yoğun statik elektrikler meydana geliyor. Bu durum beraberinde ortam içerisinde yer alan fertlerin negatif olmasına neden oluyor. Bu nedenle sıradan zemin kaplamaları işe yaramıyor. Dolaysıyla anti-statik PVC zemin kaplama ilgili alanlarda fertlerin daha yüksek bir motivasyon üzerinden işlev görmesini sağlıyor. Bunun haricinde pek çok zemin kaplama modelleri yüksek fiyat tarifesine sahiptir. Fakat anti-statik PVC yer döşemesi her bütçeye hitap eden en uygun fiyatlar üzerinden uygulanıyor.

Anti-Statik PVC Zemin Kaplaması Özellikleri

Anti-statik PVC zemin kaplamasını özel kılan birçok nitelikler söz konusudur. Pek çok zemin kaplamaları kısa süre içerisinde kalitesini yitirebiliyor. Kötü koku oluşturduğu gibi, çevre üzerinde negatif etkilere dahi yol açabiliyor. Ancak anti-statik PVC zemin kaplamalarında bu gibi negatif durumlar söz konusu değildir. Kimyasal maddelere karşı son derece dirençli olmakla birlikte uygulandığı alanlarla kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Anti-statik PVC zemin kaplamasının en temel özelliklerinden biri de fert sağlığına pozitif yönde etkiler sunmasıdır. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Belgeler