81 ilden tercih edilen heterojen PVC zemin kaplama fertlerin yoğun olarak mesai yaptıkların alanların iç mekânlarından profesyonel anlamda uygulanır. Beklentilere kusursuz bir şekilde çözümler üreten heterojen PVC zemin kaplamaları son derece şeffaf ve modern bir dizayna sahiptir. Yüksek direnç özelliğine sahip olmasının yanı sıra, maksimum kalite standartları üzerinden uygulanıyor.

Bu nedenle bu profesyonel yer döşemesi pek çok zemin kaplamalarına nazaran daha uzun ömürlüdür. Özenli bir şekilde uygulanması durumunda kalitesini uzun yıllar boyunca sürdürüyor. Ayrıca heterojen PVC zemin kaplamaları geçmiş yıllara oranla bugün daha cazip ve ek ücretsiz fiyat tarifesi üzerinden uygulanıyor. Dolaysıyla kurumsal işletmeler ekonomik yönden avantajlı oluyor.

Heterojen PVC Zemin Kaplaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Maksimum sağlamlığa sahip olan heterojen PVC zemin kaplama birçok özellikleriyle dikkat çekiyor. Lider yer döşemeleri listesinde yer alan heterojen PVC zemin kaplamaları kullanıcılarına daha çok rulo, karo, ahşap taş ve metal formatında uygulama sunuyor. Pratik bir şekilde uygulanan yer döşemesi bu nedenle kullanıcılarına zaman tasarrufu sağlıyor. Heterojen PVC zemin kaplamaları özellikle sağlık ve eğitim merkezlerinde, toptan ürün satış merkezlerinde, ofis ortamlarında ve benzeri türden tüm alanlarda güvenle uygulanabilir.

Heterojen PVC Zemin Kaplamaları Neden Tercih Ediliyor?

Heterojen PVC zemin kaplama birçok sebeplerden dolayı tercih ediliyor. Pek çok yer döşemelerinde kısa süreler içerisinde küflenme, kırılma ve çatlama gibi çeşitli problemler meydana gelebiliyor. Bu durum beraberinde işletmelerin maliyet açısından da zarar etmesine yol açıyor.

Zemin kaplamalarında yüksek direnç, garanti ve kalite standartları son derece önemlidir. Düşük kaliteye sahip olan zemin kaplamaları beraberinde müşteri memnuniyetsizliğine de sebep oluyor. Heterojen PVC zemin kaplamalarında ise bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Zemin kaplama Türkiye Yüksek Kalite Standartları üzerinden özel olarak imal ediliyor.

Heterojen PVC Zemin Kaplama Uygulanışı

Heterojen PVC zemin kaplama uygulanışı profesyonel inşaat firması tarafından dakikalar içerisinde gerçekleştiriliyor. PVC zemin kaplamaları uygulanışında zamanlama yönetimi müşteri memnuniyeti açısından hayati bir önem arz ediyor. Yer döşemesi uygulanmadan önce ilgili alanda ön değerlendirme yapılır. Bu aşamadan itibaren müşterilere uygun fiyat teklifi sunulur. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Belgeler