Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama son dönemlerin en çok tercih edilen inşaat uygulamasıdır. Profesyonel bir şekilde uygulanan epoksi zemin kaplamaları bu nedenle pek çok kaplama türlerine oranla daha uzun ömürlüdür.

Epoksi zemin kaplamalar özenli bir şekilde kullanıldığında kalitesini uzun yıllar boyunca koruyor. Bu nedenle de tüketicilerin uzun dönemler boyunca ekonomik yönden de avantajlı olması söz konusudur. Epoksi zemin kaplamaları birçok yönden avantajlar sunuyor. Daha pratik bir şekilde uygulandığından tüketicilere zaman açısından da tasarruf imkânı sunuyor.

Epoksi Boya (Epoksi Coating) Zemin Kaplama

Epoksi boya (epoksi coating) zemin kaplama en kaliteli zemin kaplamalar arasında yer alıyor. Kurumsal firma tarafından uygulanan bu zemin kaplama modeli Türkiye Kalite Standartlarına sahiptir. Bu nedenle pek çok kurumsal firmalar ve toplu konutlar tarafından tercih ediliyor. Epoksi boya zemin kaplamasıyla zeminleriniz maksimum konfora sahip oluyor.

Bu zemin kaplama modeli zeminlerin daha görkemli ve şık bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Kaliteli işçilik üzerinden uygulandığından maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti elde ediliyor.

Portakal Yüzey (Grenli) Epoksi Zemin Kaplama

Portakal yüzey (grenli) epoksi zemin kaplama 81 ilimiz üzerinden yoğun olarak tercih edilen gözde epoksi zemin kaplamaları türüdür. Portakal yüzeyli zeminlerde uygulanan bu zemin kaplama modelinde herhangi renk solgunluğu meydana gelmiyor. Bu nedenle renk tonunu uzun dönemler boyunca koruyor. Portakal yüzeyli zeminler bugün birçok işletmelerde ve konutlarda tercih ediliyor. Modern zeminler olması sebebiyle portakal epoksi zemin kaplama en uygun zemin kaplama olarak tercih ediliyor.

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Self leveling epoksi zemin kaplama kendinden yayılım gösteren ve akışkan ürünlerde tercih edilen kaliteli zemin kaplama modelidir. Self leveling epoksi zemin kaplamanın birçok özellikleri söz konusudur. En temel özelliklerinden biri kolayca kirlenmemesidir. Dolaysıyla bu zemin kaplama türü pek çok zemin kaplama türlerinden daha hijyenik bir dizayna sahiptir.

Dakikalar içerisinde uygulanan self leveling epoksi zemin kaplaması kolay bir biçimde şekil alabilme ve kimyasal maddelere karşı maksimum düzeyde direnç gösterme özelliğine sahiptir. Dolaysıyla kimyasal ürünlerin yer aldığı epoksi zeminlerde dahi güvenli bir şekilde uygulanabilir. Epoksi zemin kaplamaları maksimum düzeyde yaşam konforu sunuyor. Firmamızdan bu hizmeti güvenle alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir