Yüksek kalite standartları üzerinden uygulanan Pandomo zemin kaplama bu nedenle geniş bir kullanım sahasına sahiptir. Konut, ticari firmalar, restaurant, alışveriş ve eğlence merkezleri, sağlık ve eğitim merkezleri ve daha birçok farklı alanlarda Pandomo zemin kaplamaları güvenli ve %100 garantili bir şekilde uygulanıyor.

Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden bu profesyonel ürünler geniş renk tonlarından üretiliyor. Bu bakımdan firmaların genel özellikleriyle kusursuz bir şekilde bütünleşiyor. Pandomo zemin kaplamaları mekânların iç alanlarında pozitif bir hava oluşturulması açısından son derece idealdir. Kusursuz dizaynıyla tüm dikkatleri üzerinde yoğunlaştıran Pandomo zemin kaplaması işletmelerde maksimum düzeyde konfor, estetiklik sunuyor.

Pandomo Zemin Kaplaması Nedir?

Pandomo zemin kaplama geniş ve kaliteli içeriğe sahip olan modern ve özel zemin kaplama türüdür. Dekoratif görünümlü, çimento içerikli ve kusursuz bir dizayna sahip olan bu zemin kaplamaları maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle kolayca tahrip olması, kirlenmesi söz konusu değildir. Pandomo zemin kaplamalarının günlük bakım ve temizliği son derece kolaydır.

Pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan birkaç dakika içerisinde temizlenebilir. Fertlere ve kurumsal firmalara özel farklı doku tasarımları üzerinden hazırlanabilir. Pandomo zemin kaplaması 81 ilimiz üzerinden yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Dolaysıyla geniş bir kullanıcı tabanına ev sahipliği yapıyor. Pandomo zemin kaplamaları işletmelerin maksimum düzeyde görkemli bir görünüm elde etmesini sağlar. Gölge, çizgi ve daha birçok farklı dizaynlar üzerinden duvar ve zemin alanlarının pozitif olmasını sağlar.

Pandomo Zemin Kaplamasının Özellikleri

Pandomo zemin kaplamasının temel özelliklerinden biri ortamla kolayca bütünlük sağlamasıdır. Bu zemin kaplaması her alanda kusursuz bir uyum gösteriyor. Dolaysıyla işletmelerin hem duvar ve hem de zeminlerinin kusursuz bir görünüm elde etmesini sağlar. Pandomo zemin kaplamalarında kötü koku, hijyensizlik gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

Özenli bir şekilde uygulanması durumunda kalitesini uzun yıllar boyunca sürdürüyor. Pandomo zemin kaplamaları personellerin daha yüksek bir motivasyonla mesai yapmasında etkilidir. Modern ve cazibeli görünümüyle fertlerin pozitif bir enerji elde etmesine destek oluyor.

Pandomo Zemin Kaplamasının Avantajları

En avantajlı zemin kaplamalarından biri olan Pandomo zemin kaplama geçmiş dönemlerde yüksek fiyat tarifesinden uygulanıyordu. Bu durum beraberinde tüketicilerin ekonomik yönden dezavantajlı olmasına neden oluyordu. Ancak zemin kaplamasına yoğun talepler oluşması sebebiyle bugün daha düşük fiyatlardan uygulanıyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.