Kaliteli bir uygulama olan epoksi boya (epoksi coating) zemin kaplama 81 ilimiz üzerinden yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu zemin kaplaması profesyonel inşaat firması tarafından %100 garantili bir şekilde uygulanıyor. Bu nedenle zaman kaybı yaşanması söz konusu değildir. .

Epoksi boya zemin kaplaması profesyonel zemin kaplamasıdır. Geniş alanlar üzerinden güvenli ve pratik bir şekilde uygulanıyor. Daha çok büyük ölçekli kurumsal işletmeler tarafından tercih ediliyor. Epoksi boya zemin kaplaması maksimum düzeyde şık, estetikli ve modern bir yapıya sahiptir. Bu sebeple işletmelerin daha cazibeli bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Epoksi Boya Zemin Kaplama Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere epoksi boya (epoksi coating) zemin kaplama zeminlerin daha sert ve sağlam bir yapı elde etmesi açısından içeriğinde yer alan kaliteli kimyasal öğeler üzerinden işlev gösteren bir zemin kaplama ürünüdür. Epoksi kaplama son dönemlerde pek çok farklı türden zeminlerde uygulandığı gibi değişik iç dekorasyonlarda da tercih ediliyor.

Tercih edilen biçimi kolayca alması sebebiyle zahmetsiz bir şekilde estetiksel yönden uygulanabiliyor. Epoksi boya zemin kaplaması ortamda yer alan herhangi yağ ve kimyasal öğelerden olumsuz yönde etkilenmez. Dolaysıyla zemin kaplama bu türden zararlı maddelere karşı son derece dirençlidir.

Epoksi Boya Zemin Kaplama Özellikleri

Epoksi boya (epoksi coating) zemin kaplama suya, alkali ve benzeri türden tüm kimyasal maddelere karşı son derece dayanıklıdır. Bu zemin kaplama modeli kaymaz yüzeye sahip olmasının yanı sıra sıvı geçirmez özelliğe sahiptir. Sürtünme ve aşınma gibi durumlara karşı da son derece dirençlidir.

Epoksi boya zemin kaplama maksimum düzeyde izolasyon özelliğe sahiptir. Bunun haricinde yüzeyi son derece pürüzsüz olmakla birlikte kirlenmesi kolay değildir. Epoksi boya zemin kaplama türü ayrıca korozof ortamlarda da maksimum düzeyde dayanıklılık gösteriyor.

Epoksi Boya Zemin Kaplama Avantajları

Epoksi boya zemin kaplama birçok avantajlar sunuyor. Basit bir şekilde uygulandığından zamandan tasarruf etme imkânı sunuyor. Pek çok zemin kaplamaları karmaşık yapıya sahiptir. Fakat epoksi boya zemin kaplama sade ve anlaşılır bir yapıya sahiptir. Bu zemin kaplama olası aşınmalara karşı zeminlerin maksimum düzeyde güvende kalmasını sağlıyor. Firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Belgeler