Profesyonel bir şekilde sunduğumuz beton parlatma ve cilalama hizmetimiz hem kurumsal firmalar ve hem de bireyler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Uzman kadromuzla birlikte her türden beton zeminlerde bu işlemlerimizi pratik ve %100 garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Amatör firmalardan farklı olduğumuzu belirtebiliriz.

Firmamız en uygun, ek ücretsiz fiyat tarifesi ve en kaliteli malzemeler üzerinden hizmetler sunuyor. Ticari firmalar, alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık merkezleri, özel alanlar, kamu kurumları, otel ve rezidanslar gibi daha birçok farklı sahalar üzerinden hizmet sunuyoruz.

Beton Parlatma ve Cilalama Nedir?

Merak edilen beton parlatma ve cilalama isminden de anlaşılacağı üzere beton zeminlerin etkin bir şekilde parlatılması ve cilalanmasıdır. Bu zeminler çeşitli sebepler doğrultusunda kirlenebiliyor. Bu durumda yapılması gereken en uygun eylem beton zemin parlatma ve cilalama işlemidir. Türkiye Kalite Standartları üzerinden uyguladığımız bu işlemlerimizden %100 memnun kalma garantisi sunuyoruz.

Beton Parlatma ve Cilalama Hizmetimiz Neden Tercih Ediliyor?

En iyi beton pürüzsüzleştirici işlem olan beton parlatma ve cilalama uygulamamız birçok nedenden dolayı tercih ediliyor. Sıradan beton parlatma sistemlerinde garanti durumu söz konusu değildir. Bunun haricinde yer alan söz konusu uygulamalar karmaşık bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Genellikle kimyasal içerikli maddeler de kullanıldığından beton zeminlerin tahrip olması kaçınılmazdır. Fakat beton parlatma uygulamamızda bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. İşlemlerimizde herhangi kimyasal maddeler kullanmıyoruz. Beton zeminlerin çok daha kaliteli ve görkemli bir görünüm elde etmesini sağlıyoruz.

 Beton parlatma cilalama uygulamalarımız diğer uygulamalara nazaran hem daha güvenli ve hem de daha düşük maliyetlidir. Bu nedenle müşterilerimiz ekonomik yönden de avantajlı oluyor.

Beton Parlatma ve Cilalama Hizmetimizin Faydaları

Beton zeminlerin en profesyonel uygulaması olan parlatma ve cilalama uygulamamız birçok faydalar sağlıyor. Bu hizmetimiz beton zeminlerin daha modern, şık ve göze hitap edici görünüm elde etmesini sağlıyor. Beton parlatma cilalama uygulamamız zeminlerin ayrıca daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Beton zeminin ilk günkü yüksek kalite standartlarına sahip olmasına destek oluyor.

Kurumsal web sitemiz üzerinden hizmet talep edebilirsiniz. İşletme ve konutunuzdaki her türden beton zeminlerin dakikalar içerisinde parlatılıp cilalanması için firmamızla 7/24 kesintisiz bir şekilde irtibat kurabilirsiniz.

Belgeler