Doğal tamburlu taş halı zemin kaplama uygulaması zemin kaplama ve inşaat sektöründe taş halı zemin kaplama ve epoksi agrega doğal  taş zemin kaplama olarak bilinir. Taş halı zemin kaplama uygulaması iç alana dış alana yapılan bir uygulama türüdür. Taş halı zemin kaplama uygulaması dekoratif özelliğiyle ve uygulama esnasında zemine yapılan çeşit çeşit desenlerle göz alıcı bir uygulama biçimidir.

Stone Carpet & Taş Halı Nedir?

Stone Carpet taş halı, maden ocaklarından çıkarılan doğal taşlardan oluşan taşların makinelerle işlenerek tamburlu hale getirilmesiyle uygulamaya hazır hale gelir. 

Stone carpet uygulamasında herhangi bir renk katkısı yoktur.

Taş halı tamamen doğal olup istenilen renkte zemininizin tasarımı için uygulayabileceğiniz bir uygulama türüdür.

Taş halı zemin kaplama iç ve dış mekanlara uygulanabilir.

Pandomo Zemin Kaplamasının Özellikleri

Pandomo zemin kaplamasının temel özelliklerinden biri ortamla kolayca bütünlük sağlamasıdır. Bu zemin kaplaması her alanda kusursuz bir uyum gösteriyor. Dolaysıyla işletmelerin hem duvar ve hem de zeminlerinin kusursuz bir görünüm elde etmesini sağlar. Pandomo zemin kaplamalarında kötü koku, hijyensizlik gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

Özenli bir şekilde uygulanması durumunda kalitesini uzun yıllar boyunca sürdürüyor. Pandomo zemin kaplamaları personellerin daha yüksek bir motivasyonla mesai yapmasında etkilidir. Modern ve cazibeli görünümüyle fertlerin pozitif bir enerji elde etmesine destek oluyor.

Stone Carpetin Avantajları

Taş halı zemin kaplama avantajları olarak birçok zemin kaplama çeşidine göre üstünlük sağlamaktadır. iç ve dış alanlara yapılan bu uygulama, zemininizin tasarımına eşsiz bir görüntü sunar. Taş zemin kaplama uygulamasında zemininize firmanızın logosunu, istemiş olduğunuz tasarımları, desenleri yaptırma şansına sahipsiniz. Uygulamaya başlamadan sınırsız renk seçeneğiyle zemminizin tasarımını oluşturabilirsiniz.

Stone taş halı parke zemin gibi uygulamalara kıyasla daha uygun maliyetli ve ekonomiktir. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bir özellik sunar. Bu uygulama zeminlere bir bütün halindedir. Eksizdir. Göz alıcı önemli mekanlarda taş halı zemin kaplama uygulaması yapılması sağlıklı olur.

Stone Carpet Özellikleri

Stone taş zemin kaplama özellikleri bakımından birden fazla seçenek sunar. Taş halı zemin kaplama uygulaması 8,00 mm – 10,00 mm kalınlığı arasındadır. Doğal taş olmasından dolayı zamanla herhangi bir renk solması meydana getirmez. Uzun ömürlü olarak kullanım imkanı sağlar. Oldukça dayanıklı olan taş halı zemin kaplama uygulaması herhangi bir çatlama, kırılma söz konusu değildir.

Taş Halı Zeminin Kaplamanın Kullanım Alanları

  • YÜRÜYÜŞ YOLLARI
  • OTOPARKLAR
  • HAVUZ KENARLARI
  • SHOWROOMLAR
  • TERASLAR
  • VERANDA
  • OFİS ALANLARI
  • PARK VE BAHÇELER
  • İÇ VE DIŞ MEKANLAR

Taş Halı Zemin Kaplama Temizlik Nasıl Yapılır?

Taş halı zemin kaplama temizlik işlemi oldukça basittir. doğal taş olduğundan dolayı herhangi kalıcı bir kir üzerinde barındırmaz. Araç lastik izlerini dahi kolayca temizleyebilme özelliğine sahiptir.

Taş zemin kaplama temizliği için sadece elektrik süpürgesiyle temizlemek yeterli olacaktır. Dış alan temizliği için ise hortum, fıskiyeli su yardımı ile temizlenebilme kolaylığı sunar.

Yılda bir kere sıcak suyla temizlenmesi taş halı zemin kaplama uygulamasının ömrünü uzatır

Belgeler